Březen 2012

Další fotky...

22. března 2012 v 21:30 | Rita |  fotogalerie
Já vím, přes týden tu moc nejsem, ale myslím, že nemusím komentovat...jistě všichni chápete...jinak tohle není deníček ani žádný zápis, ale jenom takové oznámení, že jsem zkoušela fotit, sice doma, ale to taky napravím...no a mám nějaké fotky u našeho ministromečku a pak nějaké obyč, tak ysem taky šoupnu, za to nic nedám...:D a aspoň se kouknete pořádně na ten stromek...:D

Joo, tak takhle nějak vypadá...ale na těch fotkách bude s Bergem a Chessem, ne s Bardčou...;)

Teploooo !

17. března 2012 v 18:27 | Rita |  deníček ranče
Týjo, taky jste to měli dneska takhle ? Vedro jak v létě, no já žasnu ! Venku na sluníčku bylo snad 30 stupňů, plus dusno, chodit se dalo v poho tričku...v pondělí se má sice prej ochladit, ale tak stejně, takové příjemné zpestření jara, že ? Chtěla jsem jít fotit, ale už jsem měla toho vedra fakt plné zuby a navíc tráva stejně ještě nevyrostal pořádná, teprv začíná, takže prostředí zatím nic moc, ale tak za týden by se to mohlo změnit a pak bych udělala nějaké nové fotky...třeba do jarno-letního designu :-)

Fotka z minulého léta, sice nezaostřená, ale stejně se mi svým způsobem líbí...:-)

Nové fotky

10. března 2012 v 20:02 | Rita |  fotogalerie
Mám sbírku nových fotek, ale teď ani tak nejde o to, co je na nich, jako spíš o jejich kvalitu...začnu popořadě : Už kdysi dávno jsem chtěla digitální foťák, ale my měli jenom takový ten starý, myslím že polaroid, ale nejsem si jistá ( to bylo asi před deseti lety xD ) Pak táta koupil digitální, tak jsme ho všude tahali, do zoo, do botanický, na matějskou atd., protože dělal kvalitní fotky. Jenomže po delší době začly ty baterky v něm nějak blbnout, takže nevydržely zas tak dlouho...ale hlavně mě štvalo, že se musely nabíjet snad přes noc, takže s tím byly jenom starosti...no a tak jsem začla fotit mobilem, protože to bylo snažší a rychlejší. Nejdřív takovým tím nedotykovým Sony Ericssonem véčkem, pak Samsungem Star a nakonec Sony Ericssonem Xperia Walkmen, ketrý jsem dostala asi před dvěma týdny. A právě fotky z něj vám chci teď ukázat.

Ale pro ukázku :

Fotka ze Sony Ericssonu véčka :


Fotky z Samsung Star :


Fotka ze Sony Ericsson Xperia Walkman :

Ty první fotky byly nic moc, Star už fotil líp, ale nezaostřoval na blízké předměty...ale skoro úplně všechny moje fotky, které jsou na tomto blogu, jsou focené jím...no, měla jsem ho ráda :D ale tento nový mobil fotí ještě mnohem líp...však se koukněte !

DALŠÍ NOVÉ FOTKY NAJDETE ZDE

Nová klikačka

8. března 2012 v 21:31 | Rita |  fotogalerie
Netřeba nic vysvětlovat, prostě máme novou klikačku, kterou mám i jako obrázek profilu, když obíhám, jak už jste si možná všimli...:-) A tady je zvětšená :Poslední várka fotek na sněhu !

3. března 2012 v 20:29 | Rita |  fotogalerie
Jejky, už je březen a ještě ani jeden článek, obíhačku taky šulím, no děs, ale to víte, není čas...:-/ Tak snad vám taky vynahradím posledními fotkami na sněhu, co mi ještě zbyly...;-) Snad se budou líbit ! ( A taky samo oběhnu ! xD )

FOTKY NAJDETE ZDE